Jiuyang Bujqësore Makineri (Changzhou) Co, Ltd

1002 traktor servil parametrat teknike

Përshkrim i shkurtër:

Machine parameters model JY-1002 Type Tracked Dimensions mm Length × width × height 3327×1450×2400 Gauge mm 1100 Rated traction Kn 18 Minimum clearance mm 400 Minimum turning radius m 0 Structural quality Kg 1970 Minimum use quality Kg 2250 PTO maximum output power (Kw) 65 Design speed Km/h go ahead low(km/h) high(km/h) First gear 0.936 4.140 Second gear 1.368 6.084 Third gear 2.196 9.900 Fourth gear 2.880 1...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Changzhou
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  parametrat Machine

  model

  JY-1002

  lloj

  gjurmuar

  dimensionet mm Gjatësia × × width lartësi

  3327 × 1450 × 2400

  mm matës

  1100

  Vlerësuar tërheqje Kn

  18

  mm minimale pastrimit

  400

  kthese minimal radius m

  0

  cilësia strukturore Kg

  1970

  Përdorimi minimal cilësi Kg

  2250

  PTO fuqia maksimale e prodhimit (Kw)

  65

  shpejtësia e projektimit

  Km / h

  të shkojnë përpara

  ulët (km / h)

  lartë (km / h)

  gear parë

  0,936

  4.140

  gear dytë

  1,368

  6,084

  Gear tretë

  2,196

  9.900

  gear katërt

  2,880

  12,960

  shpejtësia e projektimit

  Km / h

  tërheqje

  ulët (km / h)

  lartë (km / h)

  gear parë

  0.720

  3,726

  gear dytë

  1.080

  4,824

  Gear tretë

  1,728

  7,848

  gear katërt

  2,304

  10,296

  cilësi peshë Front Kg

  300

   

  motor

  modeli motor

  YD4EL100C1

  formë

  injektimi direkt, vertikal, ujë ftohur, katër-goditje

  Numri i bombolave

  4

  diametër Bore dhe goditje mm

  105 x 118

  zhvendosja L

  4,087

  shpejtësi kalibrimit r / min

  2400

  Mënyra Startup

  fillimi elektrike

  Metoda e vajosje

  Presioni, përbërë spërkatje

  Metoda e ftohjes

  Detyruar të ujit ftohës qarkullimit

  Fuqia Kalibrimit Kw

  73.5

  rrotullues maksimal n • m

  ≥351

   

  sistemit të transmisionit, drejtues, frenim, ecje

  tufë

  rimeso thatë

  rimeso thatë

  Gearbox

  Forward 8 fotografi + mbrapa 8 fotografi

  Forward 8 fotografi + mbrapa 8 fotografi

  type drejtues

  diferencial

  diferencial

  type Brake

  Lagësht multi-chip

  Lagësht multi-chip

  final makinë

  gear planetare

  gear planetare

  Duke ecur modelin udhë (katran × numrin e seksioneve × gjerësi)

  90 x 51 x 400

  90 x 51 x 400

   

  pajisjeve të punës

  lloj mekanizëm ngritjeje

  Gjysëm-të ndara

  Gjysëm-të ndara

  Modeli pompë të naftës

  CBN316 (vizore mëngjarash)

  CBN316 (vizore mëngjarash)

  type distributor

  valvula rrotë të jashtëm

  valvula rrotë të jashtëm

  Metoda e kontrollit lëvrim

  Force dhe kontrollin pozita

  Force dhe kontrollin pozita

  Cilindër (diametër × goditje) mm

  100 cm 60

  100 cm 60

  presion të sigurisë valvul rregullim Mpa

  16

  16

  Forma pezullimi

  Rear tre pikë klasë varur I

  Rear tre pikë klasë varur I

  pikë sipërme pezullimin mm diameter lidh pin

  φ19

  φ19

  Më të ulëta pikë pezullimi mm lidhje aperture

  φ22

  φ22

  prodhimit të energjisë lloj bosht

  me shërbim

  me shërbim

  r shpejtësi / min

  720/1000

  720/1000

  rrotullim

  Clockwise (nga fundi bosht)

  Clockwise (nga fundi bosht)

  axial extension

  8-38 cm 32 x 6

  8-38 cm 32 x 6

  Kapaciteti injeksion Tank

  tank Karburanti L

  45

  45

  Motori ka shell fund L

  9 (bazuar në shkallën Matja)

  9 (bazuar në shkallën Matja)

  filtrin e ajrit L

  1.0 (bazuar në shkallën Matja)

  1.0 (bazuar në shkallën Matja)

  Gearbox L

  30 (bazuar në shkallën Matja)

  30 (bazuar në shkallën Matja)

  Hidraulike tank L

  22

  22


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  
  WhatsApp Online Chat!