Jiuyang Земјоделски машини (Changzhou) копродукции, ООД

за нас

Jiuyang Земјоделски машини (Changzhou) копродукции, ООД.

Компанијата секогаш придонесува за победа на пазарот со висок квалитет на производи, услуги првата стапка, како оправдани цена.

Jiuyang Земјоделски машини (Changzhou) копродукции, Ltd е лоцирана во Yangtze реката Делта со убава глетка, со изобилство на риба и ориз, комерцијални кластери, економски развој, удобен превоз, и родно место на познатиот математика господар Хуа Luogeng - Jiangsu Jintan.

Ако ви треба индустриски решение ... Ние сме достапни за вас

Ние обезбеди иновативни решенија за одржлив напредок. Нашиот професионален тим работи на тоа да се зголеми ефикасноста на продуктивноста и трошоците на пазарот

Контактирајте не

WhatsApp Онлајн Chat!